【ネコポス専用商品・代引き発送不可】 【11/18~23限定!ポイント3倍(高ランクユーザー限定)】【ネコポス便 299円】audio-technica(オーディオテクニカ)品番:TL4-CE10ケーブルエンドターミナル

【ネコポス専用商品・代引き発送不可】 【11/18~23限定!ポイント3倍(高ランクユーザー限定)】【ネコポス便 299円】audio-technica(オーディオテクニカ)品番:TL4-CE10ケーブルエンドターミナル

731円

【ネコポス専用商品・代引き発送不可】 【11/18~23限定!ポイント3倍(高ランクユーザー限定)】【ネコポス便 299円】audio-technica(オーディオテクニカ)品番:TL4-CE10ケーブルエンドターミナル

【ネコポス専用商品・代引き発送不可】 【11/18~23限定!ポイント3倍(高ランクユーザー限定)】【ネコポス便 299円】audio-technica(オーディオテクニカ)品番:TL4-CE10ケーブルエンドターミナル:ヨーロッパの土壌のみで、私たちの店は、20カ国のプレミアムロケーションにある620以上の店を意味し、30年の歴史に迫っています。 サービス,18%off,ファッション通販【ネコポス専用商品・代引き発送不可】 【11/18~23限定!ポイント3倍(高ランクユーザー限定)】【ネコポス便 299円】audio-technica(オーディオテクニカ)品番:TL4-CE10ケーブルエンドターミナル
a
Kasa Fiskale
Programe Fiskale Software

Programe Fiskale Software për nevojat e cdo biznesi. Menaxhim i plotë i operacioneve tuaja nga cdo pajisje kompjuterike që përdorini.

Dy zgjidhje moderne software çertifikuar nga DPT / AKSHI për Sistemin e Ri te Fiskalizimit. Ju mundësojnë Fiskalizimin & Faturë Elektronike në kohë reale, Shitje & Blerje, Menaxhim të plotë të Biznesit, Historik të Detajuar, Raporte Online & Automatike, Suport të Dedikuar

about4
IVA Elektronik

IVA Elektronik nisi aktivitetin e saj në Tiranë në vitin 1996 pasi 3 inxhiniere elektronikë, të apasionuar pas profesionit të tyre, u mblodhen për të krijuar zgjidhje komunikimi dhe servis inxhinierik profesional për tregun e Shqipërisë.

Departamentet Tona
 • Produkte Hardware
 • Kërkim/Zhvillim Programe Software
 • Shitje & Marketing
 • Support/Mirëmbajtje/Servis
 • Magazinë & Logjistikë
 • Financë/Kontabilitet

KONTAKT
2
Karriera

【ネコポス専用商品・代引き発送不可】 【11/18~23限定!ポイント3倍(高ランクユーザー限定)】【ネコポス便 299円】audio-technica(オーディオテクニカ)品番:TL4-CE10ケーブルエンドターミナル

Pozicione Pune Vakante
1
Zyra Qëndrore

Suport profesional për të gjitha produktet dhe shërbimet e ofruara nga IVA Elektronik. Ju mund të zgjidhni një nga mënyrat e kontaktit dhe ne do t’ju vijmë në ndihmë me problematikat që keni.

Rr. “Barrikadave”, Kulla 8, Kati I, Tiranë, Shqipëri

Kontakto

+355 (4) 2220356

asistence

Produktet Tona

kasa-fiskale
Kasa Fiskale
programe
Programe Fiskale Software
pos
POS Systems
camera
【中古】NAVAJO◆ネックレス/--/カラーストーン/SLV【服飾雑貨他】【新品未開封】 【Blu-ray ブルーレイ】ももクロChan第7弾 芸能人のゴールデンタイム 第35集(Blu-ray Disc)ももいろクローバーZ [SDP-1908B]MIZUNO(ミズノ) ロングソックス[ユニセックス] V2MX800871TENBA TENBA DNA16 DSLRメッセンジャー ブラック V638-576【○:在庫あり ~14時迄に注文→11月25日の出荷予定です】 【○在庫あり→11月25日出荷】POSH ビレットマスタータンクステー[80mm/シルバー] P500184-03【在庫品】[r10][s2-100] ソーワ 園芸温室用 温風器 SF-2005A 三相200V/3本線 (2坪用/電子リニア方式)Hunterハンター スクータークラッチ 交換クラッチキット Hunter ハンター 交換クラッチキット アドレス V125 アドレス V125 アドレス V125 アドレス V125柄は手になじむトルネード模様、ステンレス包丁。 藤寅工業 藤寅作 DPコバルト合金割込 牛刀270mm FU-891 日本製 YOUNG zone 最安値に挑戦
シーケンシャル サイドマーカー ホンダ車 汎用 シーケンシャル サイドマーカー 流れる ウィンカー クリア レンズ 左右 N-BOX N-VAN N-WGN ライフ S660 フィット 等パナソニック プロバリカンER1510P-S (5段階調整:0.8・1.1・1.4・1.7・2.0mm刃付) 充電式【単三電池 6本】付きほんのり甘いちっちゃなクッキー。 サンコー 豆乳プチクッキー 5連袋×16個【中古】CITIZEN◆クォーツ腕時計/アナログ/ステンレス/NVY/SLV【服飾雑貨他】森永製菓 メープルシロップ 150g 40本 シロップ ケーキシロップ 送料無料 森永製菓 メープルシロップ 150g×40(5×8)本入 ※北海道・沖縄・離島は別途送料が必要。【送料無料】 黒鉛ルツボ 1 キロ/2 キロ/3 キロ高純度黒鉛ルツボとシールドシルバー.銅.炉鋳造溶融ジュエリーツール - 2.5 キロHIGHLAND 2000 ハイランド2000 ヘアバンド HIGHLAND2000 ハイランド 2000 アルパカ ウール ヘアバンド ターバン レディース メンズ カチューシャ ツイスト ヘアアクセサリー七五三 3歳被布コートセット レンタル 雪駄約16.5cm 【BLACK FRIDAY SALE !】レンタル 七五三 花うさぎ 被布コート 三歳 男児 着物 アンサンブル フルセット【3歳 貸衣装 子供 男の子 着物セット】お正月 卒業式【往復送料無料】古典 水色 矢絣 新品足袋プレゼント
Sisteme Survejimi

Njoftime

 • Aplikoni për tu pajisur me Certifikatën Elektronike pranë e-Albania:   https://e-albania.al/eAlbaniaServices/UseService.aspx?service_code=13691

 • Prej datës 1 Korrik 2021, do të nisi zbatimi i Ligjit për Fiskalizimin për tranzaksionet ‘pa para në dorë’ midis tatimpaguesve, vetëm me faturë elektronike. Tranzaksionet ‘me para në dorë’ (arkëtimet cash t ë faturave) do t ë vazhdojnë të kryhen me Kasën Fiskale deri...

 • Ftojmë të gjith ë tatimpaguesit, q ë do të jenë përdorues të Sistemit t ë Ri të Fiskalizimit, që në zbatim të detyrimit ligjor, që rrjedh nga Ligji 87/2019 “Për Faturën dhe Sistemi i Monitorimit të Qarkullimit” , i ndryshuar, të aplikojnë për t’u pajisur...

qode-eliptic-slider

【ネコポス専用商品・代引き発送不可】 【11/18~23限定!ポイント3倍(高ランクユーザー限定)】【ネコポス便 299円】audio-technica(オーディオテクニカ)品番:TL4-CE10ケーブルエンドターミナル

Trajnimi i vazhdueshëm i stafit për rritje profesionale, performancë dhe kërkim/zhvillim

Motivimi i punonjësve për rritje të efikasitetit në punë dhe arritje të objektivave individuale profesionale

Njihuni me klientët tanë që na besojnë prej 25 vitesh

Pozicione Vakante

Programe Fiskale Software

Restobar
Programet fiskale software janë të përshtatura për të gjitha pajisjet elektronike që keni në përdorim. IVAPOS & RESTOBAR+ Programe Fiskale të Çertifikuara për Sistemin e Ri të Fiskalizimit
IVAPOS

Program Fiskal Software i Çertifikuar nga DPT/AKSHI

Ofrohet në tre versione: Starter, Advanced, Pro:

 • Manaxhimi i Artikujve
 • Manaxhimi i Klientëve
 • Manaxhimi i Shitjeve
 • Manaxhimi i Magazinave
 • Manaxhimi i Furnitorëve
 • Invetarizimi i Furnitoreve

 • Manaxhimi i Arkave
 • Manaxhimi i Shpenzimeve
 • Manaxhimi i Përdoruesve
 • Raporte të Ndryshme
 • Nr. i Pikave të Shitjes

RESTOBAR+

Program Fiskal Software i Çertifikuar nga DPT/AKSHI

Ofrohet në tre versione: Starter, Advanced, Pro:

 • Manaxhimi i Artikujve
 • Manaxhimi i Klientëve
 • Manaxhimi i Shitjeve
 • Manaxhimi i Magazinave
 • Manaxhimi i Furnitorëve
 • Invetarizimi i Furnitoreve

 • Manaxhimi i Arkave
 • Manaxhimi i Shpenzimeve
 • Manaxhimi i Përdoruesve
 • Raporte të Ndryshme
 • Nr. i Pikave të Shitjes

SAD

SAD është një sistem informatik për të ndihmuar kompanitë e distribucionit të nivelit të mesem dhe të lartë të kryejnë në menyrë sa më efeketive aktivitetin e tyre të distribucionit.

Dent+

Dent+ është një paketë e plotë profesionale që ndihmon në manaxhimin e klinikave dentare. Funksionalitetet e tij janë të thjeshta, të kuptueshme dhe intuitive. Ndërfaqja e Dent+ është ndërtuar e qëndrueshme , kjo i lejon përdoruesit një akses të menjehershëm në të gjitha funksionet më të përdorshme të sistemit, si: konsultim në kohë reale të gjithë pacienteve që janë në listë pritje ose klinike, listën e takimeve, akses i menjehershëm në imazhet e pacientit, historikun mjekësor, alarmet, punimet dhe llogarinë e pacientit, dentogramë, etj…

EJ2Xel

EJ2Xel është një program aplikativ që mundëson leximin e memorjes të kasave fiskale dhe raportimin e gjithë shitjeve të lexuara nga kasa në Excel. Informacioni përmban detaje mbi cdo faturë, datën dhe numrin e saj dhe gjithë artikujt me sasi të shitur gjatë periudhes. Programi është mjaft i thjeshtë në përdorim dhe shumë i rëndesishëm për nxjerrjen e bilancit në fund të muajit ose vitit për gjithë aktivititetin e kasës.

Kasa Fiskale

MP-55B

MP-55L

DP-25

WP-25

WP-50

Mesoni më shumë rreth IVA Elektronik

【ネコポス専用商品・代引き発送不可】 【11/18~23限定!ポイント3倍(高ランクユーザー限定)】【ネコポス便 299円】audio-technica(オーディオテクニカ)品番:TL4-CE10ケーブルエンドターミナル

【ネコポス専用商品・代引き発送不可】 【11/18~23限定!ポイント3倍(高ランクユーザー限定)】【ネコポス便 299円】audio-technica(オーディオテクニカ)品番:TL4-CE10ケーブルエンドターミナル:ヨーロッパの土壌のみで、私たちの店は、20カ国のプレミアムロケーションにある620以上の店を意味し、30年の歴史に迫っています。 サービス,18%off,ファッション通販【ネコポス専用商品・代引き発送不可】 【11/18~23限定!ポイント3倍(高ランクユーザー限定)】【ネコポス便 299円】audio-technica(オーディオテクニカ)品番:TL4-CE10ケーブルエンドターミナル